Adnan Oktar Diyor Ki...

 

Adnan Oktar Diyor Ki... 21 Mayıs 2018> Daha Fazla

MHP hars milliyetçisidir. Irk milliyetçisi değildir. Kürt canlarımıza hürmet ve sevgi duyar. Bunun aksini iddia edenler samimi davranmıyorlar. Ama bu konuyu propaganda malzemesi olarak kullananlar oluyorsa, MHP bu konuda çok daha güçlü karşı bilgilendirme yapabilir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 27 Nisan 2018> Daha Fazla

Alparslan Türkeş, Türkiye’yi Türkiye yapan kıymetli insanlardan biridir. Rahmetli Başbuğ olmasaydı, Allah korusun tüm ülke komünizme teslim olurdu.

Adnan Oktar Diyor Ki... 22 Nisan 2018> Daha Fazla

MHP çok şuurlu bir Devlet partisidir. 5 bin yıllık hafızası olan bir partidir. Tarihi çok sağlamdır. Güzel ve iyi gidiyorlar maşaAllah. Türkiye’nin modernliği çok önemlidir. Ak Parti ve MHP birlikte Türkiye’nin daha modern olması, kadın özgürlüğünün ön plana çıkması için ortak hareket etmesi çok güzel olur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 24 Şubat 2018> Daha Fazla

Sayın Devlet Bahçeli çok değerli, akıllı çok yüksek bir devlet terbiyesine sahip mükemmel bir insan. Rahmetli Türkeş’in ahlakını, kişiliğini olduğu gibi almış.

Adnan Oktar Diyor Ki... 16 Şubat 2018> Daha Fazla

Alparslan Türkeş’i unutturmaya çalışanlara karşı, tam aksi bir tavır gösterilmesi gerekiyor. Sayın Bahçeli’nin soyadına bir Türkeş ilave ettirmesi çok güzel olur. Devlet Bahçeli Türkeş. Aslında her MHP genel başkanına Türkeş soyadı çok yakışır. Ayrıca, Sayın Bahçeli gibi MHP’nin başına geçen her değerli şahsa –Allah ömürlerini uzun etsin inşaAllah- Başbuğ lakabının verilmesi Sayın Türkeş’in de Başbuğlar Başbuğ’u olarak anılması çok muhteşem olur. Böylece Sayın Türkeş’in ismi de ruhu da kıyamete kadar etkili bir şekilde devam eder. Çünkü tanımayan bilmez, Türkeş hakikaten çok değerli bir insan. Onun verdiği eğitimin Türkiye’de bu kadar etkili olması çok büyük bir mucize. Şu an polis, özel harekat, jandarma, ordu, mit gibi yerlerde hep ülkücülük ruhu hakim. Bizim gençler de o ruhu çok seviyorlar. Ben MHP’li değilim, ülkücü de değilim. AK Partili de değilim, bütün partileri kucaklıyorum. Hem Ak Partiliyim, hem CHP’liyim, hem Saadet Partiliyim, hem Büyük Birlik Partiliyim hepsini çok seviyorum. Ama ülkücü ruhunu devam ettirmek gerek. Gençlerin çok sevdiği bir inanç ülkücülük. Her genç seve seve ülkücü olmak istiyor. Hakikaten bir kahramanlık ruhu, bir yiğitlik ruhu üzerlerinde hakim oluyor. Çok güzel bir terbiye şekli, çok güzel bir eğitim şekli, güzel bir ekol, güzel bir ideal ülkücülük. Çok daha ciddiye alınmalı ve çok daha önem verilmeli. Türkeş’in unutturulmaya çalışması riski çok çok vahim, ama biz buna asla müsaade etmeyiz zaten. Bunca emek, bunca çile bir kalemde asla silinemez. Milli görüşteki, milli duruştaki değerli, yüce bir insanın kıymetinin bilinmemesi diye bir şey olamaz. Unutturmaya çalışanlar kendileri unutulurlar. Ülkücüler Türkiye’nin bölünmesine karşı çelik mevziidir. Ülkücülerin olduğu bir yerde asla ve asla kimse Türkiye’ye oyun oynayamaz. Muhteşem bir akıl, muhteşem bir kararlılık, muhteşem bir azim, cesaret ve yücelik hakimdir ülkücülerde. Yolları çok güzel. O çoşkuyu bütün güzelliği ile yaşatmak lazım.

Adnan Oktar Diyor Ki... 16 Ocak 2018> Daha Fazla

Sayın Bahçeli çok mübarek bir insan, gerçek bir dava adamı. Böyle bir liderin dizinin dibinden ayrılmaz insan. Allah böyle bir lider verdiği için sürekli şükretmek gerekir. Bugünkü grup konuşması da çok güzel, tarihi bir konuşma olmuş.
İngiliz derin devletinin yancı alçakları Tayyip Hocam’a haince komplolar hazırlıyorlar. Milletçe Tayyip Hocam’ın yanındayız. MHP ve BBP’ni de tebrik ediyoruz, milletin yanında oldukları ve Tayyip Hocam’a sahip çıktıkları için.

Adnan Oktar Diyor Ki... 11 Ocak 2018> Daha Fazla

Büyük Birlik Partisi’nin MHP - Ak Parti ittifakına destek vermesi, uzun zamandır istirham ettiğimiz çok güzel bir gelişme. Türkiye’nin yerli ve milli ittifakı Türkiye aleyhindeki tüm planlara en büyük cevaptır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 10 Ocak 2018> Daha Fazla

MHP ile Ak Parti ittifakının Kürt kardeşlerimiz aleyhine olacağı iddiasına hiçbir kardeşimiz kanmasın. MHP bir ırk partisi değildir. Milliyetçilik anlayışı hars milliyetçiliğidir. Kürt kardeşlerimiz aleyhine en ufak bir düşünce en ufak bir hareket ne MHP’de ne Ak Parti’de olmaz, olmayacaktır. Geçmişte yaşanan bazı olaylar eski derin devlet zihniyetinin zulümleridir. O yapı Müslümanlara da, dindarlara da, sol kesime de, ülkücülere de herkese zulüm ediyordu. Ak Parti’nin de MHP’nin de Kürt kardeşlerimiz aleyhine hiçbir şeye izin vermeyeceğine Allah’ın izniyle biz kefiliz.
Müslümanların güçsüz olduğu noktalardan hareketle Müslümanları zor durumda bırakmayı amaçlayanlara Tayyip Hocam çok güzel cevap veriyor. İngiliz derin devletiyle mücadelede MHP ile Ak Parti’nin ittifakı çok hayati.

Adnan Oktar Diyor Ki... 9 Ocak 2018> Daha Fazla

Sayın Devlet Bahçeli tarihe geçecek Türk büyüklerinden biridir. Aklı başında, mübarek bir insandır. Olaylara devlet aklıyla, rahmani bir akılla yaklaşıyor. Klasik duygusal siyasetçi kimliğinden uzak, dava adamı ve devlet adamı olarak meselelere baktığı için çok isabetli teşhislerde bulunuyor. Sayın Bahçeli fitneyi yerle bir eden fitneye nefes aldırmayan güçlü, güzel bir kişilik sergiliyor. Ülkücü siyaset özellikle bu dönemde Türkiye için hayati bir ihtiyaçtır. Devlet terbiyesi almış insanların devletin köşe başlarında görev alması devletin ve milletin bekası için elzemdir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 21 Aralık 2017> Daha Fazla

MHP, Türkiye’nin göz bebeği olan bir partidir. MHP kökü dışarıda olan bir yapıyı asla kabul etmez. MHP’yi kendi düşük akıllarınca parçalamaya çalışanların oyununa karşı son derece titiz ve dikkatliyiz. MHP ana sütü gibi aktır, tertemizdir. Bu güzel partiye İngiliz derin devletinin yancılarının elinin uzanmasına kanunla hukukla asla izin vermeyeceğiz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 6 Aralık 2017> Daha Fazla

MHP herkesi sevgiyle bağrına basan hars milliyetçisi bir partidir. MHP kafatasçı milliyetçiliğe de şiddetle karşıdır. Türkiye sınırları içerisindeki bütün Ermeni, Laz, Kürt, Çerkes kardeşlerimiz Türk milleti olarak kabul edilir. MHP de Türkiye toprakları içerisindeki herkesi Türk olarak kabul eder.

Adnan Oktar Diyor Ki... 17 Kasım 2017> Daha Fazla

Tayyip Hocam İngiliz Derin Devleti'ni geceli gündüzlü nezaketiyle anlatıyor. Tebrik ediyoruz. MHP'yi de Tayyip Hocam'a desteğinden dolayı defalarca tebrik ediyoruz. Tarihi ve hayati bir görev yapıyorlar. Devlet terbiyesine uygun şekilde hareket ediyorlar. Deccal'in karşısında Devletin Reisi'ni korumak farz olur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 14 Kasım 2017> Daha Fazla

MHP ve ülkücü gençlik Türkiye’nin ve bölgenin çimentosudur, dayanak noktasıdır. Allah onları her türlü kötülükten, kahpeliklerden korusun. Ülkücü kardeşlerimizin gençliğin iyi yetişmesi için emek verdiğini biliyoruz. Bu emekleri çok kıymetli.
Sayın Devlet Bahçeli çok değerli bir Türk büyüğü. Tarihimizin Alparslanlarından biridir. MHP’nin lideri olması Türk Milliyetçileri için bir güzellik, nimettir. Milliyetçi tüm kardeşlerimiz MHP’de, Sayın Bahçeli önderliğinde birleşirse çok güzel olur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 31 Ekim 2017> Daha Fazla

Ülkücülük Devlete, millete, mukaddesata sahip çıkmaktır. Her türlü tehlikeli fikre karşı set olmaktır. Devlet terbiyesini bilmek demektir. Ülkücüler her şeyiyle milliliği hakim etmeye çalışan diğergam, fedakar, Allah’a kendini adamış, egoistliği yenmiş, sadece Allah’tan korkan insanlardır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 23 Ekim 2017> Daha Fazla

MHP’nin Tayyip Hocam’a verdiği destek çok güzel. 2023’lere kadar bu desteğin devam etmesi lazım. İngiliz derin devletine karşı Tayyip Hocam’ın çevresinde kenetlenelim. BBP, SP ve diğer tüm vatansever partiler bu kenetlenmenin içinde olsun. Şu anda vatanın ve devletin bekası esas meseledir, parti meselesi yoktur. Devletin her kademesine milli unsurları yerleştirelim. Tamamen milli bir devlet ve ülke olalım.

Adnan Oktar Diyor Ki... 19 Ekim 2017> Daha Fazla

Sayın Devlet Bahçeli ve MHP’nin Tayyip Hocam’a destek olmaları çok doğru bir siyasettir. Tayyip Hocam’ı desteklemek partiler üstü milli bir meseledir. İngiliz derin devletin azgın ataklarına karşı milli liderin etrafından birleşmek çok önemlidir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 6 Ekim 2017> Daha Fazla

Sayın Devlet Bahçeli Allah, vatan, bayrak, devlet diyerek hem MHP için hem de Türkiye için en gerekli ve mükemmel siyaseti uyguluyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 13 Eylül 2017> Daha Fazla

MHP iktidar hırsı olan bir parti değildir. Bir dava partisidir ve Türkiye için çok kıymetli, değerli bir camiadır.
Sayın Devlet Bahçeli olgun, aklı başında, milli değerlerimize çok titiz olan bir insan. Tüm ülkücü camia kendisinin etrafında kilitlenmeli.

Adnan Oktar Diyor Ki... 9 Eylül 2017> Daha Fazla

Başbuğ Türkeş tarihi önemi olan bir Türk büyüğüdür. 1980 öncesinde komünizme karşı mücadele onun vesilesiyle kazanıldı.

Adnan Oktar Diyor Ki... 2 Ağustos 2017> Daha Fazla

MHP çok aklı başında bir partidir. Dava partisidir. İdeali devlete hakimdir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 1 Ağustos 2017> Daha Fazla

Ülkücü gençlik devlet terbiyesini en iyi bilen gruplardan biridir. MHP fikri ve idealleriyle her zaman iktidardır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 29 Temmuz 2017> Daha Fazla

Sayın Devlet Bahçeli'nin doğal afetlerin birer hatırlatma olduğunu ifade etmesi çok güzel olmuş. Basiret ehli insan olduğu için olayları hikmetle değerlendirmiş. Son dönemlerdeki tüm fevkalade olaylar Peygamberimiz'in hadislerinde bildirdiği ahir zaman alametleridir. Alametler artarak devam edecek.

Adnan Oktar Diyor Ki... 25 Temmuz 2017> Daha Fazla

Sayın Devlet Bahçeli'nin vatanseverliği, efendiliği, devlet adamlığı, nezaketi çok güzeldir. Allah kendisine uzun hayırlı ömür versin.

Adnan Oktar Diyor Ki... 23 Temmuz 2017> Daha Fazla

Sayın Devlet Bahçeli çok kaliteli ve nezih bir insan. Bazı İngiliz derin devleti özentileri Bahçeli'nin derinliğini anlayamıyor, değerlendiremiyorlar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 22 Temmuz 2017> Daha Fazla

Sayın Devlet Bahçeli, rahmetli Başbuğ Türkeş gibi muhterem ve değerli bir insan. Tarih ileride kendisini altın harflerle anacak.

Adnan Oktar Diyor Ki... 8 Temmuz 2017> Daha Fazla

Cumhuriyetin ilk dönemlerinden itibaren MHP'nin fikirleri daima iktidarda olmuştur. MHP gerçek bir dava partisidir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 5 Temmuz 2017> Daha Fazla

Ülkücüler aklı başında ve asildir, hiçbir zaman oyuna gelmemişlerdir. Ülkücüler devlet terbiyesi almış, devlete millete sadık insanlardır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 1 Temmuz 2017> Daha Fazla

Sayın Devlet Bahçeli particilik derdinde değil. Onun aşkı vatan, devlet, bayrak. Devletin bekası söz konusu olduğunda her zaman vatandan yana olur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 24 Haziran 2017> Daha Fazla

Sayın Devlet Bahçeli İngiliz derin devletinin tehdidini net gördüğü için her vatansever gibi particiliği kenara bırakıp Devletin menfaatini öne aldı.

Adnan Oktar Diyor Ki... 21 Haziran 2017> Daha Fazla

Ülkücüler gerçek dava adamlarıdır. Asla kişisel veya ideolojik menfaate göre değil sadece devlet menfaatine göre hareket ederler. Başbuğ Türkeş ülkücüleri çok güzel bir devlet terbiyesiyle yetiştirdi. Onlar için öncelikli olan her zaman Devlet'in bekasıdır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 27 Mayıs 2017> Daha Fazla

Sayın Devlet Bahçeli çok vefalı bir dost, güvenilir bir lider, muhterem bir zattır. Tüm Türk İslam alemi için kıymetli bir insandır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 21 Mayıs 2017> Daha Fazla

MHP bir partiden ziyade bir fikir ekolüdür, bir davadır. MHP'nin bölünmesi asla istenmez.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 10 Mayıs 2017> Daha Fazla

Sayın Devlet Bahçeli'nin en güzel özelliklerinden biri tıpkı Başbuğ gibi gerçek bir devlet adamı olması ve çok güçlü devleti koruma refleksine sahip olmasıdır.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 9 Mayıs 2017> Daha Fazla

MHP bir dava partisidir ve fikri her dönemde iktidarda olmuştur. MHP camiası makam derdinde değildir, dava derdindedir.
İngiliz derin devleti CHP, Ak Parti, MHP tüm partileri bölmek için harekete geçmiş durumda. Milletçe bir ve bütün olmamız çok önemli.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 4 Nisan 2017> Daha Fazla

Başbuğ Türkeş'in varlığı tüm Türkiye için çok büyük bir manevi güç ve nimet olmuştu. Allah tüm ülkücü şehitlerden gani gani razı olsun.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 1 Nisan 2017> Daha Fazla

Sayın Bahçeli, Başbuğ'un yetiştirdiği çok değerli bir insan, konuşmaları da çok doğru ve hikmetli oluyor.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 21 Mart 2017> Daha Fazla

Ülkücü camianın dünya, makam, mevki beklentisi yoktur. Hepsi has dava adamıdır. Vatan, millet için canlarını ortaya koyarlar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 6 Ocak 2017> Daha Fazla

Manevi değerlere derin saygı ve ehemmiyet vermek Sayın Bahçeli'nin önemli özelliklerinden biridir. O yüzden Sayın Bahçeli herkesin saygı duyduğu ve sevdiği bir insan. Devlet şuuru olan, manevi değerlere saygı duyan kıymetli bir insandır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 16 Aralık 2016> Daha Fazla

Rahmetli Başbuğ'un mekanı cennet olsun. Emek emek çok vatansever, kaliteli, mukaddesatçı bir gençlik yetiştirdi. Ülkücü gençliğin fedakar gayretleri olmasa 12 Eylül öncesinde komünizm Türkiye'ye hakim olabilirdi. Ülkücüler komünizme karşı set oldular. 12 Eylül öncesi ülkücü gençliğin çektiği çileyi gençlerin çoğu bilmiyor. Onların yaşadıkları bir destandır, hiç unutmamak gerekir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 17 Ağustos 2016> Daha Fazla

Rahmetli Türkeş MHP’li gençleri bir ülkü doğrultusunda çok güzel yetiştirdi. Darbenin önlenmesinde ülkücülerin çok büyük emeği geçti.

Adnan Oktar Diyor Ki... 6 Mayıs 2016> Daha Fazla

Ne AK Parti parçalanır ne MHP parçalanır. Boş yere çırpınmasınlar. İkisi de çakı gibi ayakta. İkisine de hiçbir şey olmaz. AK Parti de, MHP de iman ehli olan insanlardan teşekkül ediyor. Bazı İngiliz derin devletinin yancıları ağızlarından seller akarak heyecanla partilerin parçalanmasını bekliyorlar. Boşa bekliyorlar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 21 Mart 2015> Daha Fazla

Ülkücü gençliğin iyi özelliği, çok kabadayıdırlar, cesurdurlar. Bütün Türk gençliğinin bu anlamda kabadayı olması lazım aslında. Korkak bir genç olamaz. Kız da, erkek de vatan söz konusu olduğunda kabadayı olmak durumundadır.
Rahmetli Başbuğun gençliğe verdiği ruh, felsefe devlet kitaplarında okutulması gereken, devletin resmi politikası olması gereken bir ruhtur. Gençliğin de o şekilde yetiştirilmesi lazım. Yapmıyorlar bunu. Bu çok vahim bir şey.

Adnan Oktar Diyor Ki... 24 Şubat 2015> Daha Fazla

Gençliğin daha kararlı olması lazım. Ülkücü gençlik o yönden daha iyi. Eğitilmiş, donanımlı, kararlı, ciddi, caydırıcı bir unsur. Ülkücüler kükrediğinde bir çok yer titriyor. O titreme hissediliyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 11 Şubat 2015> Daha Fazla

Milliyetçi Hareket Partisi vatan, millet, bayrak, devlet sevgisi, millet sevgisi demektir ve titizlik demektir, gaflete ve dalalete karşı uyanıklık demektir. Vatan, millet menfaatini çok titiz koruyup kollama demektir. Kılı kırk yarma demektir. Dolayısıyla böyle başarılı bir hareketi meclisten ekarte etmek hiç olacak iş değil.

Adnan Oktar Diyor Ki... 2 Şubat 2015> Daha Fazla

MHP kükresin ve MHP’nin daha da güçlü olması gerekiyor. Mesela katılımlarla güçlensin, oy olarak güçlensin, mecliste daha güçlü sesi çıksın. Ak Parti’den sonra en büyük parti olması lazım MHP’nin.
MHP Türkiye’nin aktif gücüdür. Yani milletin her zaman güvenle sırtını dayadığı bir gençliği vardır; ülkücü gençlik. MHP’nin çizgisi içerisinde ülkücü gençliğin de sesi gür çıkması lazım. Hem gençlik olarak, hem parti olarak gürül-gürül sesleri çıksın.

Adnan Oktar Diyor Ki... 23 Aralık 2014> Daha Fazla

MHP sık sık demeç versin. Bölünmeye karşı olduğuna, Abdullah Öcalan’ın bırakılmasının mümkün olmadığına, imkânsız olduğuna dair net açıklamalar yapsın ki Tayyip Hocanın da eli güçlensin.

Adnan Oktar Diyor Ki... 10 Temmuz 2014> Daha Fazla

Eğer MHP olmasaydı Türkiye şu an komünistti. Net gitmişti. O aslanlar bedenlerini Seddi Zülkarneyn gibi siper edip vatanı, milleti kurtardılar, maşaAllah.

Adnan Oktar Diyor Ki... 23 Ekim 2013> Daha Fazla

Sayın Devlet Bahçeli MHP'yi sıcak ve halim bir çizgide çok güzel idare ediyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 1 Eylül 2013> Daha Fazla

Ülkü Ocakları dergâh gibidir. Vatana millete faydalı insan yetiştirir, aslan yetiştirir. Alperenler de öyle. Bütün şubeleri dergâh gibidir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 17 Temmuz 2013> Daha Fazla

MHP tek başına her zaman hem PKK tehlikesine hem komünist ayaklanma tehlikesine karşı yüz kere yetecek güce sahiptir. MHP -altını çizerek söylüyorum- PKK ayaklanmasına ve komünist ayaklanmaya yüz kere gücü yetecek konumdadır. Her yerde. Havada, karada, denizde.

Adnan Oktar Diyor Ki... 18 Haziran 2013> Daha Fazla

MHP bu vatana çok emek vermiştir, bu millete çok hizmeti olmuştur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 13 Haziran 2013> Daha Fazla

Bir ülkücü asla komünistlerle ittifak yapmaz, asla.
1980 öncesi Türkiye'de komünizmi ülkücü gençlik durdurmuştur. Rahmetli Türkeş, o dönem gençleri anti komünist olarak çok güzel yetiştirmişti.

Adnan Oktar Diyor Ki... 1 Haziran 2013> Daha Fazla

Yakışıksız eylemlere ülkücüler gibi asil bir fikri hareketi katmak mümkün değildir. Ülkücülük ana sütü gibi ak ve temiz bir harekettir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 25 Mayıs 2013> Daha Fazla

MHP bengal kaplanı gibi kükrüyor, maşaAllah.

Adnan Oktar Diyor Ki... 18 Mayıs 2013> Daha Fazla

Ülkücü gençler Türkiye’nin çimentosudur. Çok aklı başında delikanlılardır. Allah’a âşıktırlar, Kuran’a âşıktırlar. Türkiye’nin bölünmesine karşı çelik mevzidirler. Asla ve asla ülkücülerin olduğu bir yerde kimse oyun oynayamaz Türkiye’yle. Ne bölebilirler, ne oyun oynayabilirler.

Adnan Oktar Diyor Ki... 5 Mayıs 2013> Daha Fazla

Sayın Bahçeli çok aklı başındadır. Ülkücü gençlik de bayağı karakterlidir. Sağlam delikanlılardır. Türkiye’nin bir yönüyle güvenceleridir. Çimentodurlar, inşaAllah. Türkiye’yi dimdik ayakta tutan, dış güçleri titreten birbirinden muhteşem güçler. Onun için içleri ferah olsun. Daima Allah’ın yardımı üstlerine olacaktır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 28 Nisan 2013> Daha Fazla

Bir bölücünün Sayın Bahçeli'den hoşnut olması elbette mümkün değil.

Adnan Oktar Diyor Ki... 11 Nisan 2013> Daha Fazla

MHP milli tedirginliğini vurguluyor. Tamam, hükümetimiz samimi gayret ediyor ama bu da gerekir. Bir kesim teyakkuzu vurgular, öbür kesim çözüm için gayret eder. Bu bir dengedir. Hükümetin aleyhine değil, lehinedir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 10 Nisan 2013> Daha Fazla

Sayın Bahçeli son derece aklıbaşında bir insan. Endişelerini dile getirmesi gayet makul. Komünistler Güneydoğu'ya hakim olmak istiyorlar.
MHP, vatanı-milleti aşkla, ölümüne seven insanlardır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 7 Nisan 2013> Daha Fazla

MHP'nin hamiyeti islamiyesi güçlüdür ama aynı zamanda çok itidalli insanlardır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 1 Mart 2013> Daha Fazla

Ülkü Ocakları, Milliyetçi Hareket Partisi her zaman gerekli; Büyük Birlik Partisi, Alperenler. Her zaman okul gibi, dimdik ayakta, canlı olarak manevi hizmete devam edecekler. Onlar ocak, maneviyat ocakları, şevk-heyecan ocakları, maşaAllah.

Adnan Oktar Diyor Ki... 13 Şubat 2013> Daha Fazla

Ülkücü demek, İttihad-ı İslam’ı isteyen gönül insanı demektir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 5 Şubat 2013> Daha Fazla

Sayın Devlet Bahçeli vatana sahip çıkan değerli bir şahsiyettir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 8 Aralık 2012> Daha Fazla

Ülkücü gençliği de çok iyi desteklemek lazım. Onlar sessiz vatanseverlerdir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 6 Kasım 2012> Daha Fazla

Sayın Devlet Bahçeli çok aklı başında, binbir çilenin içinden gelmiş bir insandır. Ülkücülerin ağabeyidir. Kendisini seviyoruz ve saygı duyuyoruz. MHP de bütün Türkiye’yi kucaklayan bir partidir.

A9TV; 26 Ekim 2012> Daha Fazla

Sayın Devlet Bahçeli, ülküsü “Büyük Türkiye” olan bir dava insanıdır. Ülkücülerin ağabeyidir. Çok değerli bir devlet adamıdır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 19 Ekim 2012> Daha Fazla

MHP’nin ve Sayın Bahçeli’nin bölünmeye karşı titizliğinden memnunuz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 2 Ekim 2012> Daha Fazla

MHP'nin teröre ve bölücülüğe karşı tavizsiz tutumu çok güzel.

Adnan Oktar Diyor Ki... 3 Eylül 2012> Daha Fazla

Başbuğ Türkeş, milli konularda çok hassas bir insandı.

Adnan Oktar Diyor Ki... 28 Mayıs 2012> Daha Fazla

Ülkücüler Türk milletinin tapusudur. Türklüğün, Türkiye’nin çimentosudur.

26 Temmuz 2011; A9 TV> Daha Fazla

Başbuğ’un hiçbir şekilde unutturulmaması lazım. Çok değerli, büyük bir insandı, büyük dava adamıydı. Ne hizmetleri, ne güzel ahlakı, ne de Büyük Türkiye düşüncesindeki kararlılığının asla unutulmaması gerekir. Bu bir vefa borcudur, bir sadakat borcudur.
Harun Yahya Etkiler | Basında Harun Yahya | Sunumlar | Ses kasetleri | İnteraktif CD'ler | Konferans setleri | Radyo programı / Piyesler | Broşürler| Site Hakkında | HarunYahya.net | Ana sayfanız yapın | Sık kullanılanlara ekle | RSS Servisi
Bu sitede yayınlanan tüm materyaller, Sayın Adnan Oktar’ı referans göstermek koşuluyla telif hakkı ödemeksizin kopyalanabilir ve çoğaltılabilir
© Sitemizde ve diğer tüm Harun Yahya eserlerinde yer alan Sayın Adnan Oktar’a ait şahsi fotoğrafların bütün yayın hakları Global Yayıncılık Ltd.Şti’ne aittir. Kısmen de olsa izinsiz kullanılamaz ve yayınlanamaz.
© 1994 Harun Yahya. www.harunyahya.org
page_top