Adnan Oktar Diyor Ki...

 

Adnan Oktar Diyor Ki... 12 Nisan 2018> Daha Fazla

İslam ülkeleri aciliyetli olarak toplansınlar. Suriye ve Ortadoğu’da akan kanın durması için bir araya gelinsin. Bu toplantıya Rusya ve Amerika da davet edilsin. Çok üst düzey bir toplantı olmasına gerek yok.

Adnan Oktar Diyor Ki... 13 Aralık 2017> Daha Fazla

Kudüs siyasi merkez haline getirilmesin. Şehrin 30 km kadar dışında Filistin ve İsrail kendi bölgelerinde Kudüs’ü başkent ilan etsinler. Ancak şehrin tarihi dokusuna hiç dokunulmasın. Diplomatik misyonlar en az 30 km dışarıda olsun. Kudüs’ün merkezi ibadet şehri olarak kalsın. İsrail resmi açıklamayla ilhak niyeti olmadığını açıklasın. ABD de resmi açıklamayla mevcut haritanın değiştirilmesini kabul etmeyiz desin. İlhak ihtimalinin olmadığı resmi açıklamalarla teyit edilsin. Harita değiştirilmeyeceği garanti edildikten sonra Doğu Kudüs Filistin’in, Batı Kudüs İsrail’in başkenti olursa bir sorun olmaz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 20 Kasım 2017> Daha Fazla

Amerika değerli insanların yaşadığı bir ülke. Amerikan halkını seviyoruz. Sevmediğimiz ve karşı olduğumuz İngiliz derin devletidir. İngiliz halkını da, tüm Avrupa halkını da seviyoruz. Onlara karşı acımasızlığı savunanlara her zaman karşı olacağız.

Adnan Oktar Diyor Ki... 3 Kasım 2017> Daha Fazla

Avrupalıları da Amerikalıları da sevmek ve şefkatle yaklaşmak gerekir. Müslüman her zaman koruyucu ve kollayıcı olur. Bu insanlara toptan nefret duygusuyla yaklaşmak akılcı bir tutum değildir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 1 Kasım 2017> Daha Fazla

Avrupalılar güzel insanlar, onları Deccalin eline terk etmeyelim. Hepsine sahip çıkalım. Deccaliyet uyuşturucu müptelası, alkolik, homoseksüel, yaşama heyecanını kaybetmiş, her şeyden sıkılan bir kitle oluşturmaya çalışıyor. Deccaliyetin bu oyununa karşı Avrupa ve Amerika’ya sahip çıkacağız.

Adnan Oktar Diyor Ki... 20 Ekim 2017> Daha Fazla

Trump şu anda gerçek anlamda ABD’yi yönetmiyor. Fiilen Obama dönemindeki hükümet devam ediyor. İngiliz derin devletinin Amerikan siyaseti üzerindeki etkisi açıkça görülüyor. Obama Beyaz Saray’dan fiziki olarak çıktı ama yönetimden çekilmedi.

Adnan Oktar Diyor Ki... 20 Ağustos 2017> Daha Fazla

İngiliz derin devleti Trump'ı devirmek için oyun oynamaya çalışıyor, bunun için Trump'ı Türkiye, İran, Rusya, Pakistan, Çin desteklesin.

Adnan Oktar Diyor Ki... 3 Ağustos 2017> Daha Fazla

İngiliz derin devletinin etkisinin olduğu yerlerden biri de Amerikan Kongresi ve Senatosudur. Birçok kişiyi diledikleri gibi yönlendiriyorlar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 8 Temmuz 2017> Daha Fazla

Rusya ve Amerika'nın arasında dostluk oluşmaya başlaması Mehdiyetin bereketiyle gerçekleşen bir güzelliktir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 22 Mayıs 2017> Daha Fazla

Amerikan halkının dindarlığı ve Allah sevgisi çok güzel. Bizim canlı yayınlarımızın da en çok seyredildiği yerlerden biri Teksas.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 18 Mayıs 2017> Daha Fazla

Trump'ı hem İslam ülkeleri hem Çin, Rusya gibi ülkeler tam desteklesin. İngiliz derin devletinin oyunlarını bozalım.
Amerika ve Rusya'nın ittifak etmesi son derece doğaldır. Trump'ı bu dostluğu istiyor diye eleştirmek çok mantıksız.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 13 Mayıs 2017> Daha Fazla

Amerika ve Rusya'nın PKK'yı desteklemesine karşı en etkili cevap PKK'nın beyninin yani Darwinizm'in ortadan kaldırılması olacaktır.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 7 Mayıs 2017> Daha Fazla

Obama'nın Amerika'da yaptığı tahribat çok büyük. Bunun 100 gün içinde tamamen düzelmesi mümkün değil. Trump zaman içinde sonuç alacaktır.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 8 Nisan 2017> Daha Fazla

Biz İngiliz derin devletine dikkat çektikten sonra hem Türkiye'de hem de Rusya ve Amerika'da bir uyanış oldu, bu çok güzel.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 6 Nisan 2017> Daha Fazla

İngiliz derin devletini biz deşifre ettikçe tüm dünyada uyanma başladı. Amerika da felaketin farkına vardı.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 4 Nisan 2017> Daha Fazla

Bugün İdlib'de genel Suriye'de yaşayan felakette Obama yönetiminin İngiliz derin devletinin etkisiyle izlediği siyasetin büyük etkisi var.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 3 Nisan 2017> Daha Fazla

Amerika üzerinde İngiliz derin devletinin bir nevi gizli işgali vardır. Bir çok Amerikan kurumu üzerinde İngiliz derin devleti hakimdir.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 8 Mart 2017> Daha Fazla

Rusya, Amerika ve Türkiye genelkurmay başkanlarının ortak toplantısı İngiliz derin devletine karşı yeni bir dünya düzeni oluşturacak.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 4 Mart 2017> Daha Fazla

Tayyip Hocam İngiliz derin devletinin isteklerine boyun eğmediği için hedef oluyor. Putin ve Trump da bu yüzden hedefteler. İttifak önemli.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 3 Mart 2017> Daha Fazla

Trump ve ailesi Amerikan halkı için kalite, nezaket, klaslık konusunda güzel bir model. Bazı ezik homoseksüel destekçileri onlara haset ediyor.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 1 Mart 2017> Daha Fazla

Komünist Stalinist bir örgüt olan PYD'yi desteklemek Amerika'ya yakışmayan bir siyaset. Amerika'nın bu tutumdan vazgeçmesi gerekir.
Trump, İran'a karşı Mehdiyetin şefkat, merhamet yönünü anlatarak netice alabilir. Silahlanma ile çözüm oluşması mümkün olmaz. Amerika Rusya ile ortak hareket ettiğinde İran’la arasındaki anlaşmazlıkları da çözebilir. İngiliz derin devletinin çatışma oyununa gelmesinler.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 28 Şubat 2017> Daha Fazla

Dindar Amerika'nın müttefiği komünist YPG/PKK olamaz. Türkiye de sınırında bir komünist devlete müsaade etmeyecektir.
Amerika'nın savunması önemli, ama Rusya ile dost olup saldırmazlık paktı imzalanırsa iki ülke silah yerine halkın refahına harcama yapabilir.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 18 Şubat 2017> Daha Fazla

İran halkı da Anadolu insanı gibidir, sevgi şefkat doludur. İran ile Amerika'nın dost olmasını sağlamak için uğraşacağız inşaAllah.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 16 Şubat 2017> Daha Fazla

İsrail ile İran, İran ile Amerika arasındaki gerilim de suni. Türkiye ile İran, İsrail ile İran, İran ile Amerika ilişkilerini düzelteceğiz.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 15 Şubat 2017> Daha Fazla

Amerika ile Rusya arasında gerginlik oluşmasının hiçbir gerekliliği yok. İki ülke arasında saldırmazlık paktı yapılsın, rahat yaşasınlar. Rusya ile Amerika silah giderlerini yarı yarıya düşürüp halklarının refahı için harcama yapsınlar.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 13 Şubat 2017> Daha Fazla

Mülteciler konusunda Trump'ın çok üstüne gidenler, Obama döneminde 2 milyon mültecinin Amerika'dan sınır dışı edildiğini hiç anlatmıyorlar.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 11 Şubat 2017> Daha Fazla

İran ve Amerika'nın arasını düzeltmek mümkün. Gereksiz, suni bir gurur oluşmuş. Bunu kırmak, barışı sağlamak mümkün.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 7 Şubat 2017> Daha Fazla

Rusya ve Amerika saldırmazlık paktı yapıp askeri harcamaları yarı yarıya azaltsınlar. Buradan gelen gelirleri halkın refahına harcasınlar.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 6 Şubat 2017> Daha Fazla

Malum çevreler Trump'a darbe tehditlerini bıraksınlar. Darbe falan yapamazlar. Amerika dindar olacak, onlar da asla engelleyemeyecekler.
Rusya ve Amerika’ nın arasının düzelmesi karışık bir şey değil. Sevgiyi, dostluğu karmaşık göstermemek gerekir. Dostluk, kardeşlik kolaydır.
Amerika tarihinde ilk defa bir Başkan'a bu kadar anormal tepki gösteriliyor. Trump’ın aldığı tedbirler gelip geçici, İslam alemi desteğe devam etsin.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 4 Şubat 2017> Daha Fazla

Tayyip Hocam, Putin ve Trump'la ittifak halinde olsun. Trump'ın son uygulamalarını kalıcı görmesin, geçici bir politikadır, düzelecektir.
Trump yapabiliyorsa askeri harcamaları iyice azaltsın, oradan gelecek geliri Amerikan halkının refahına harcasın.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 3 Şubat 2017> Daha Fazla

Klasik siyaset üslubu, soğuk savaş dönemi kavgacı üslup artık tüm dünyadan kalkmalı. İran ve Amerika'nın arasını da mutlaka düzeltelim.
Trump'ın Amerika'yı dindarlaştırmak için yapacağı her çalışma bereket getirir.
Amerika'nın İran'la savaştan bahsetmesi büyük bir hata olur. İran'la karşıtlaşmak Rusya'yla da karşıtlaşmak olur. Hep barıştan yana olunmalı. Tüm ülkelerin dostluk, kardeşliği esas alması gerekir. Amerika da İran da gerginlikten uzak, dostane bir üslubu tercih etmeli.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 2 Şubat 2017> Daha Fazla

Amerika'nın ihtiyacı olan maneviyat ve dindarlıktır. Trump, Musevi, Müslüman, Hristiyan dindarlarla sık sık bir araya gelsin.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 1 Şubat 2017> Daha Fazla

Trump'ın öncelikleri Amerikan toplumunun daha dindar olması, gerçek dindarları desteklemesi ve halkın refahını sağlaması olmalıdır.
Müslümanlara karşı düşmanca tavır alan sevgisiz insanlarla ortak hareket etmek Trump'a da Amerika'ya da zarar verir. Trump sevgiden yana olmalı.
Amerika'da Müslümanlar 3. sınıf insan konumuna getirilirse bundan en çok Amerika zarar görür. Trump'a bunun tehlikelerini iyi anlatmak gerekir.
Trump'in ilk yapması gereken Amerika'nın daha dindarlaşması için çaba göstermek, silahlara yatırım yerine halkını refahını yükseltmek olmalı.
Trump'ın siyaseti komünist Amerika'ya karşı dindar Amerika'dır. Bu yönüyle kıymetli ve önemlidir. Hatası olursa düzelmesi için eleştirilir.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 31 Ocak 2017> Daha Fazla

PKK/YPG'ye verilen zırhlı araçlar muhtemelen Obama döneminin uygulamalarının devamıdır. Bundan sonra bu anormallikler yaşanmayacaktır.
Trump'ın yıpranması Amerika için de dünya için de riskli olur. Yıpranmasına sebep olacak politikalardan kaçınması daha faydalı olur.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 30 Ocak 2017> Daha Fazla

Biz Amerikan halkının mutlu huzurlu olmasını istiyoruz. Dindar, neşeli, candan yaşadıkları günlere bir an önce dönmelerini isteriz.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 25 Ocak 2017> Daha Fazla

Obama döneminde Amerika tarihinin en büyük manevi çöküntüsünü yaşadı. Trump Amerikan rüyasını yani dindar Amerika'yı yeniden inşa edebilir.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 23 Ocak 2017> Daha Fazla

Trump'ın Suriye'de siyaseti Suriye'nin bütünlüğünü korumak üzerine olmalı. Trump'a komünist Marksist terör örgütünü desteklemek yakışmaz. Yeni Amerikan yönetimi Obama devrinde başlayan komünist terör örgütü PKK'yı desteklerse Amerikan rüyası değil Amerikan kabusu oluşur.
Irak'ta meşru hükümeti destekleyip demokratik sistemi tam oturtmak gerekir. Amerika'nın da politikası bu yönde olmalı.
Türkiye, İran, İsrail, Rusya, Çin ve Amerika birlikte hareket ederse İngiliz derin devletinin tüm gücü kırılır. Tek tek ise mücadele edilemez.

Adnan Oktar Diyor Ki... 22 Ocak 2017> Daha Fazla

İngiliz derin devletinin sistemli olarak Trump'a baskı uygulamak isteyeceği görülüyor. Bu durumda Trump'ı yalnız bırakmamak gerekir. Özellikle Amerika'da yaşayan Müslümanların İngiliz derin devletine karşı Trump'ın yanında olmaları çok güzel olur. Açık destek versinler.
Trump'ın seçilmesini protesto edenler Amerikan halkının seçimine saygı göstermeyi öğrenecek. Bizim dediğimiz olmazsa sokağa dökülelim olmaz. "Halkın ne dediği önemli değil, kıymetli ve asıl olan insan benim, benim dediğim olsun" demek demokrasiye uygun değildir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 21 Ocak 2017> Daha Fazla

Amerika kurumlarını asıl yöneten İngiliz derin devletidir. Amerikan halkı da İngiliz derin devletinin baskısı altında eziliyor.
İngiliz derin devleti hem sokak hareketleri hem istikrarsızlık hem de ekonomik kuşatma ile Trump'ı çökertmeye çalışıyor. Putin, Erdoğan ve Trump bu deccali güce karşı açık ve net ittifak etsinler. Deccaliyet çok azılı bir mahluktur. İttifakla karşı koymak gerekir.
Müslüman dünyası Trump'ı desteklesin. Trump'ın idealinin dindar Amerika yani Amerikan rüyasını geri getirmek olduğu görülüyor. Bu çok güzel.

Adnan Oktar Diyor Ki... 18 Ocak 2017> Daha Fazla

Obama da yakın çevresi de komünist eğilimliydi. Obama'nın yaptığı tahribatı Trump'ın düzeltmesini temenni ediyoruz. Trump anti komünist anti Darwinist bir insan. Rusya, Türkiye, İran, Çin ve tüm Türki devletler Trump'a destek olsunlar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 14 Ocak 2017> Daha Fazla

Amerika'da sanatçıların Trump'a karşı tutumu onu seçen milyonlarca insanı hiç yerine koymak, saygı göstermemek demektir. Halka saygı göstermemek sanatçıya yakışmaz. O zaman halk da sanatçıya desteğini çeker, bu çok daha büyük bir karşılık olur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 8 Ocak 2017> Daha Fazla

Trump'ı Türkiye olarak, Türki devletler olarak ve İslam alemi olarak destekleyeceğiz. İngiliz derin devletine karşı, Rusya ve Çin de Trump’a destek verecektir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 4 Ocak 2017> Daha Fazla

Amerika’nın Trump yönetiminde eski güzel dindar günlerine dönmesini temenni ediyoruz. Bu idealine ulaşması için Trump'ı yalnız bırakmamak şart.

Adnan Oktar Diyor Ki... 30 Aralık 2016> Daha Fazla

Amerika'nın siyasetini yönlendiren İngiliz derin devletidir. Ortadoğu'da yaşanan bu felaketin mimarı da İngiliz derin devletidir.
Avrupa'da Amerika'da nasıl böyle elektrik kesintileri yaşanmıyorsa Türkiye'de de yaşanmaması için tüm tedbirler alınmalı.

Adnan Oktar Diyor Ki... 29 Aralık 2016> Daha Fazla

Amerika YPG/PYD'ye kameraların gözü önünde silah ve mühimmat veriyor, aksini iddia etmeleri gerçekçi değil.

Adnan Oktar Diyor Ki... 28 Aralık 2016> Daha Fazla

İngiliz derin devletinin yönlendirmesiyle Amerika tarafından PYD/YPG/PKK'ya MANPADS verilmesi doğrudan Türkiye'ye yönelik bir harekettir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 20 Aralık 2016> Daha Fazla

Amerika’nın yeni Başkanı Trump’ı bir kez daha tebrik ediyor, eskiden olduğu gibi yeniden dindar bir Amerika inşa edeceğine inanıyoruz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 8 Aralık 2016> Daha Fazla

Trump'ın "Rusya ile ittifak yapabiliriz" açıklaması İngiliz derin devletinin oyunlarına da bir manevi darbedir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 27 Kasım 2016> Daha Fazla

Rusya, Amerika ve Türkiye İngiliz derin devletinin oyunlarını açıkça ifade etse, 300 yıllık bu yapı bir anda hemen çöker.

Adnan Oktar Diyor Ki... 26 Kasım 2016> Daha Fazla

Trump sürekli Allah’tan bahsederse Amerika'ya bereket, güzellik, bolluk gelir, Amerikan rüyası tekrar canlanır, böyle devam etsin.

Adnan Oktar Diyor Ki... 25 Kasım 2016> Daha Fazla

Bizim gündeme getirmemizden sonra Rus basını Trump, Putin ve Tayyip Hocam'ın ittifak etmesi gerektiğini yazdı. Bu ittifak güzel olur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 24 Kasım 2016> Daha Fazla

Homoseksüelliği destekleyen ve komünist zihniyete sahip olan Obama Amerika'yı içten çökertti. Şimdi Trump eski dindar Amerika'yı inşa edebilir.
Trump Müslümanlardan değil, bağnazlıktan duyduğu rahatsızlığı dile getiriyor. Müslümanlarla Trump'ın arasını açmaya çalışıyorlar. İngiliz derin devleti ve uzantıları Trump'ı diledikleri gibi yönlendiremeyeceklerini düşündüklerinden Müslümanlarla arasını açmak istiyorlar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 23 Kasım 2016> Daha Fazla

Tayyip Hocam, Trump, Putin ve İran bir araya gelirse İslam Birliği çok kolay sağlanır ve Mehdiyet ruhu tüm dünyaya hemen hakim olur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 17 Kasım 2016> Daha Fazla

Eskiden Amerikan gençliği çok dindar, titiz, bakımlı, neşeli, dinamikti. Amerika'nın yine böyle olması için dua ediyoruz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 15 Kasım 2016> Daha Fazla

Tayyip Hocam, Trump ve Putin üçlü bir kuvvet olarak güzelliklere vesile olacaklar.
Obama döneminde Amerika akıl almaz tahribata uğradı, maddi ve manevi çöküntü meydana geldi.

Adnan Oktar Diyor Ki... 14 Kasım 2016> Daha Fazla

Mike Pence'in Amerika'nın Allah'ın emrinde bir ulus olacağını ifade etmesi ve Amerikan rüyasını gündeme getirmesi çok güzel bir açıklama. Kapanan kiliseleri açarak başlayabilirler. Sinagog, Mescid, Kilise kapatılması normal karşılanmamalı. İbadethanelerin açılması bereket getirir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 13 Kasım 2016> Daha Fazla

Eğer İngiliz derin devleti büyük oyun oynamazsa Trump Amerika'yı eski dindar haline çevirip Obama'nın tahribatını ortadan kaldırabilir.
Amerika'nın arkasında bir derin güç vardır denildiğinde kast edilen bu güç İngiliz derin devletidir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 12 Kasım 2016> Daha Fazla

Putin, Tayyip Hocam, Amerika'da yaşayan Müslümanlar ve Türkler Trump'ı desteklesinler. İngiliz derin devletine karşı Trump’ı yalnız bırakmasınlar.
Sıcakkanlı, neşeli, sevecen, dindar, şakacı Amerikan ruhunun yeniden Amerika'ya hakim olmasını istiyoruz. Amerika dindar olursa güçlü olur.
Amerikan seçimleri İngiliz derin devletinin planlarına bir tokat oldu. İslam alemi de İngiliz derin devletine karşı Trump'ı desteklesin.
Amerikalılar Allah'ı sever, İsa Mesih'i severse Allah yollarını hep açar. Deccaliyet onlara hiçbir zarar veremez.
Trump'ın Amerikan rüyasını gerçekleştirme ideali güzel. Bu, Amerika'nın yeniden dindar olması demektir.
Trump'a oy verenleri anormal Clinton'a oy verenleri normal görmek saygıya uygun değildir. Hepsinin kararına saygı duymak gerekir.
Trump'ın çok iyi korunması gerekir. İngiliz derin devleti büyük eylem girişiminde de bulunabilir. İngiliz derin devletinin talimatıyla Trump'a suikast girişimi olabilir.
ABD'deki karşı ayaklanmaları İngiliz derin devleti organize ediyor ve bir şekilde Trump'ı devirmeyi düşünüyorlar gibi görünüyor. ABD'yi son dönemde ekonomik ve ahlaki yönden çökerten de İngiliz derin devletidir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 11 Kasım 2016> Daha Fazla

Osmanlı'nın başına gelen tüm olayların ardında İngiliz derin devleti vardır. Amerika'yı 2. Dünya Savaşı’na sokan da İngiliz derin devletidir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 10 Kasım 2016> Daha Fazla

Soros zihniyeti kendi destekledikleri aday seçilmeyince ayaklanmalarla seçimleri geçersiz kılmaya çalışıyorlar.
Trump'ın seçilmesini olumsuzluk gibi lanse etmek doğru değil. Trump Amerika'ya eski ruhunu kazandırmayı başarabilir. Obama sosyalistti, İngiliz derin devletinin etkisiyle dünyada büyük tahribatlara sebep oldu. Trump’ın seçilmesi bunların giderilmesi için bir fırsat olabilir. Amerika'nın daha büyük iç çatışmalara sürüklenmemesi için Trump'ın korunmasına özen gösterilmesi iyi olur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 9 Kasım 2016> Daha Fazla

Trump'ın eski Amerika'ya duyduğu özlem samimi, sıcak Amerikan ahlakını canlandırırsa güzel olur. Amerikan halkının dindarlıkları güzeldir. Bu eski ahlaklarından uzaklaşmışlardı. Trump yapabilirse dindar Amerika'yı inşa etmeye çalışmalı. Dindarlık güzelliktir, berekettir. Amerikan halkının yeniden dindar olması onları yeniden berekete kavuşturur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 8 Kasım 2016> Daha Fazla

İngiliz derin devleti anlaşılmadan ne Ortadoğu ne PKK anlaşılır. Olayların arkasındaki güç Amerika değil İngiliz derin devletidir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 22 Ekim 2016> Daha Fazla

İngiliz derin devleti Amerika ile Rusya'nın arasını bozmak için özel strateji uyguluyor. Amerika ile Rusya'nın ittifakla bunu bozması gerek.

Adnan Oktar Diyor Ki... 13 Ekim 2016> Daha Fazla

Amerika ne PYD'ye silah verilmesi konusunda ne Gülen'in iadesi konusunda Türkiye'yi dinlemez. Türkiye'yi dinlemesi için güç görmesi gerekir. Bu güç de İslam Birliği ile oluşur. İslam Birliği'nin caydırıcı ve manevi gücü olmadıkça diğerleri kendi bildiğini yapmaya devam eder.

Adnan Oktar Diyor Ki... 5 Ekim 2016> Daha Fazla

Amerika ve İngiltere adeta tek devlettir. Amerika, İngiltere'nin bir nevi eyaleti gibidir. Amerika siyaseti üzerinde İngiliz derin devleti etkilidir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 14 Eylül 2016> Daha Fazla

Amerika terörle mücadele için silaha harcadığı 5 trilyon doları Darwinizm'in geçersizliği, hurafelere değil Kuran'a uyulması gerektiğini anlatan kitaplara harcamış olsa terör çoktan biter, dünyada fakir fukara kalmazdı.

Adnan Oktar Diyor Ki... 10 Eylül 2016> Daha Fazla

Derin Amerika Suriye'de PKK'ya alan açmak istiyor, kendince Türkiye'yi de bu konuda kullanmayı planlıyor. Çok dikkatli olmak gerekir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 27 Ağustos 2016> Daha Fazla

Amerika PKK/YPG'yi destekleyerek çok büyük bir hata yapıyor, kendilerine de bela olacak bir yapıya destek veriyorlar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 2 Ağustos 2016> Daha Fazla

İslam alemi Amerikalı insanları İngiliz derin devletinin belasından kurtarabilir. Deccalı tepelemek için İslam alemi olarak birleşmemiz gerekiyor. Rusya’yla da ittifak etmemiz gerekiyor. İlk kurtaracağımız yer de Amerika olması lazım.

Adnan Oktar Diyor Ki... 10 Mayıs 2015> Daha Fazla

Amerika Allah'ı çok anıyordu, bakın, çok zengindi. Allah'ı az anınca sürünmeye başladılar. Rusya az Allah'ı anıyordu, sürünüyordu. Biraz Allah'ı anmaya başladılar, biraz ferahlık verdi Allah.

Adnan Oktar Diyor Ki... 7 Mayıs 2015> Daha Fazla

Amerika'nın dindar olması onlara bereket getiren, onları mutlu eden önemli bir yanıydı. Ama Amerika dindarlığı bırakınca felaket Amerika'yı sardı. Dünyanın en zengin devleti en fakir devleti olmaya doğru gidiyor. Dindar olsalar yine çok zengin olurlar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 24 Aralık 2014> Daha Fazla

Allah, ekonomik çöküntü için Mikail’i görevlendirir. Amerika’da ekonomiyi çökerten Mikail’dir. Allah Mikail’e emir verdi ve ekonomiyi çökertti. İnsanlara ilham eder Mikail. Kafasına ilham eder, ona istediğini yaptırtır. Allah yapar ama Mikail’i vesile eder.

Adnan Oktar Diyor Ki... 4 Aralık 2014> Daha Fazla

Amerika’nın bu klasik, yüz yıllık şiddet politikasını değiştirmesi lazım. Barışçıl, sevecen, İncil’in ruhundaki o insanlara şefkatle yaklaşan ruhu büyük bir coşkuyla, kararlılıkla uygulamaları lazım.

Adnan Oktar Diyor Ki... 2 Kasım 2014> Daha Fazla

Amerika Taliban’ı hani yenmişti? “Bombayla yeneriz” diyorlardı. Teknojisine güveniyor. Teknolojine güvenme, sevgine güven. Şefkatine, aklına, imanına, ilmine güven. O insanlar mazlum adamlar, çok rahat ikna edebilirsin.

Adnan Oktar Diyor Ki... 25 Ekim 2014> Daha Fazla

Amerika Allah’a teslim olsun, Darwinist-materyalist eğitimi durdursun. Dinsizliğe karşı tavır alsın. Amerika dindarken çok zengin oluyordu, dindarlığı bırakınca fakirleşti.

Adnan Oktar Diyor Ki... 22 Ekim 2014> Daha Fazla

Amerika şiddetle, uçakla bombayla değil de sevgiyle, merhametle meseleleri halletmeyi öğrenmesi lazım. Amerika Kuran ruhuna uymuş olsa bütün bölge Amerika’ya çok sevgi duyar. Sen Kuran’a inanan insanlara Kuran’la yaklaşman lazım.
PYD Amerikan derin devletinin paralı askeridir. Amerika’nın jandarmalarıdır, satılmış jandarmaları.

Adnan Oktar Diyor Ki... 1 Ekim 2014> Daha Fazla

Din özgür olduğunda o ülkeye bereket geliyor. Amerika’nın bereketinin nedeni sırf bu; dinin özgür olmasıdır. Türkiye’de de din özgür olduğunda nur yağar Türkiye’ye, bereket gelir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 8 Ocak 2014> Daha Fazla

Amerika’nın Mehdiyet’e uymanın dışında bir yolu yok. İsa Mesih (as)’a uymanın dışında bir yolu yok. İsa Mesih (as)’ı arasın Amerika. Mehdi (as)’ı arasın ve Mehdiyet ruhuna tabi olsun. Başka hiçbir kurtuluşu yok.

Adnan Oktar Diyor Ki... 4 Ekim 2013> Daha Fazla

ABD'de Cumhuriyetçilerin sağlık reformuna yaklaşımı gaddarca.

Adnan Oktar Diyor Ki... 2 Ekim 2013> Daha Fazla

Amerika'nın tarihinde görülmemiş bu ekonomik çöküntü, İsa Mesih'in geliş alametidir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 1 Ekim 2013> Daha Fazla

Amerika gibi tepmez-devrilmez bir ülkenin bu hale gelmesi ve devletin iflas etmesi Mehdi (as)’ın çıktığının ve İsa Mesih’in görevde olduğunun bir alametidir. Allah onları Kendine döndürmek için bunu yapıyor. Sevginin, merhametin, şefkatin önemini göstermek için bunu yapıyor Cenab-ı Allah.

Adnan Oktar Diyor Ki... 24 Eylül 2013> Daha Fazla

Amerika'nın da kurtuluşu, Türkiye'nin de kurtuluşu İttihad-ı İslam'da. Fakat Hıristiyanlarla iç içe bir İttihad-ı İslam.

Adnan Oktar Diyor Ki... 5 Eylül 2013> Daha Fazla

Amerika bir güzellik yapacaksa Mehdi (as)’ı arasın, bulsun. Bir güzellik yapacaksa İslam alemini birleştirip İttihad-ı İslam’ı oluşturmasını sağlasın ve İsa Mesih (as)’ı arasınlar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 1 Eylül 2013> Daha Fazla

Obama savaşçı bir insan değil, makul bir insan. Fotoğraflarından anlam çıkarmak abartılı ve gereksiz bir hareket.

Adnan Oktar Diyor Ki... 28 Ağustos 2013> Daha Fazla

Amerikalıların kibarlıkları ve insan sevgileri çok güzel. Amerikanın neşesini, güzelliklerini boğmaya kalkmak çok büyük vicdansızlık ve zulüm olur.
ABD dünya için bir nimettir, İslam ülkeleri ABD'ye sahip çıkmak zorunda. Özellikle Türkiye Amerika'ya sahip çıkmalı. Hem “ABD git, kurtar” diyorlar, sonra da “ABD büyük şeytan” diyorlar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 10 Ağustos 2013> Daha Fazla

Amerika'nın kabadayılık yapacak bir hali yok. Amerika'nın kurtuluşu Muhammedi Hristiyanlıktadır, Mehdiyeti istemektedir. Rusya'da da öyle; Muhammedi Hristiyanlık yayılırsa, İslam yayılırsa ülke cennete döner.

Adnan Oktar Diyor Ki... 6 Temmuz 2013> Daha Fazla

Amerika'nın Mehdiyeti desteklemesi, İsa Mesih'in nüzulunu Allah'tan istemesi lazım.

Adnan Oktar Diyor Ki... 10 Haziran 2013> Daha Fazla

Türkiye'nin ABD ve İsrail ile ilişkilerini güçlendirmesi elzem. Körü körüne bir Amerikan karşıtlığı akılcı değil. Amerika ve İsrail Allah'ın birliğine inanan insanların yaşadığı ülkeler. Dindar olmaları nedeniyle onlara sevgi duyulması vicdanın bir gereğidir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 3 Mayıs 2013> Daha Fazla

İstediği kadar Amerika parçalamaya çalışsın. Sen kalpte birleştikten sonra Amerika sana on tane çizgi çizsin isterse, çizginin üstüne basar geçersin.

Adnan Oktar Diyor Ki... 21 Nisan 2013> Daha Fazla

Bir kısım insanlar deprem de dahil olmak üzere her şeyi Amerika'dan biliyorlar. Bu gerçekçi değil, daha akılcı yaklaşmaları lazım.

Adnan Oktar Diyor Ki... 10 Nisan 2013> Daha Fazla

ABD Güneydoğu'da bölünmeyi teşvik ediyor ama K.Kore'ye karşı çıtı çıkmıyor. Çünkü K.Kore dinlemiyor. Demek ki ABD kararlılık gördüğünde geri çekiliyor. Biz de milletçe bölünmeye karşı net ve kararlı bir tavır koyarsak ABD bu bölme takıntısından vazgeçebilir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 23 Mart 2013> Daha Fazla

Amerikan dış politikası Mesihiyet’e göre planlı şu an. Dünya politikası şu an Mesih’e göre yönleniyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 25 Mart 2013> Daha Fazla

Amerika süper güç ama vurup kıran anlamında süper güç. Türkiye sevgi süper gücüdür, iman süper gücüdür, Kuran süper gücüdür.

Adnan Oktar Diyor Ki... 21 Mart 2013> Daha Fazla

Amerika’ya sahip çıkmak çok akılcı bir hareket olur bence. Hiçbir ülkenin yıkılmasını istemek doğru değil. Sahip çıkıp, düzelmesini istemek lazım. Mesela onlar büyük çınarlar. Suyunu verelim, Güneş sağlayalım. Yapraklarıyla büyüsün, güzel olsun dünya. Dünyanın süsü onlar. Niye alalım o süsü dünyadan? Bu herkesin vicdan borcu olması lazım, böyle güzel düşünceler.

Adnan Oktar Diyor Ki... 12 Mart 2013> Daha Fazla

Amerikan devletinin güçlü olması için gayret edelim. Ekonomisinin güçlenmesi için gayret edelim. Amerika yıkılmasın, güçlü olsun. Bu kibarlığı, nezaketi nasıl öğrendiler hayret. Hz. İsa (as)’a sevgilerinden oluyor Allahüâlem. Allah onu vesile ediyor.
Amerikalılar çok şeker. Amerika’nın yıkılması çok tehlikeli olur. Amerika’yı güçlendirmek lazım. O kültürü de korumak lazım. İnsaniyet yönünden çok iyi Amerikalılar, çok güzel insanlar. Amerika’yı dünya çapında sevdirelim. İnsanlar sevsinler.

Adnan Oktar Diyor Ki... 6 Ocak 2013> Daha Fazla

Demokratik özerklik konusunun arkasında ABD’li evanjeliklerin planı yatıyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 13 Eylül 2012> Daha Fazla

Biz ABD'nin iyi olmasını, Amerikan milletinin kıyamete kadar baki kalmasını isteriz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 10 Eylül 2012> Daha Fazla

ABD, savaşa ayırdığı parayı insanlar için harcasa dünyada fakir kalmaz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 22 Ağustos 2012> Daha Fazla

Amerikalılar çok güzel insanlar, değerli insanlar. Amerika’nın yıkılmasını, yok olmasını isteyenler çok akılsızlık ediyor. Çok değerli kültürdür. O sevecenlik, o sıcaklık, o dostluk havası çok güzel.
Harun Yahya Etkiler | Basında Harun Yahya | Sunumlar | Ses kasetleri | İnteraktif CD'ler | Konferans setleri | Radyo programı / Piyesler | Broşürler| Site Hakkında | HarunYahya.net | Ana sayfanız yapın | Sık kullanılanlara ekle | RSS Servisi
Bu sitede yayınlanan tüm materyaller, Sayın Adnan Oktar’ı referans göstermek koşuluyla telif hakkı ödemeksizin kopyalanabilir ve çoğaltılabilir
© Sitemizde ve diğer tüm Harun Yahya eserlerinde yer alan Sayın Adnan Oktar’a ait şahsi fotoğrafların bütün yayın hakları Global Yayıncılık Ltd.Şti’ne aittir. Kısmen de olsa izinsiz kullanılamaz ve yayınlanamaz.
© 1994 Harun Yahya. www.harunyahya.org
page_top