HARUNYAHYA.COMhttp://harunyahya.comharunyahya.com - İnteraktif CD'ler - Son EklenenlertrCopyright (C) 1994 harunyahya.com 1HARUNYAHYA.COMhttp://harunyahya.comhttp://harunyahya.com/assets/images/hy_muhur.png11666Mavi gezegen dünya Güneş Sistemi’ndeki gezegenlerde yaşam var mı? Filmlerdeki uzaylı karakterleri ile ne mesaj verilmek isteniyor? Dünyayı diğer gezegenler gibi kavrulmaktan ya da donmaktan koruyan nedir? Eğer yerçekimi şimdikinden biraz daha farklı olsaydı Dünyamız nasıl olurdu? Yeryüzündeki su neden tükenmiyor?

Bunlar gibi ve Dünya hakkında merak ettiğiniz birçok sorunun cevabını "Mavi Gezegen Dünya" isimli İnteraktif CD'de bulabilirsiniz. Çarpıcı resimlerle ve ilgi çekici filmler dolu, kullanımı kolay tasarımlı sayfaları ile konuları rahatlıkla takip edecek, vaktin nasıl geçtiğini anlamayacaksınız.

İnteraktif CD'deki tüm konular; 17 video klip, 32 seslendirme dosyası, 4 belgesel film, 5 sesli anlatım dosyası ve çeşitli animasyonlar eşliğinde size sunuluyor.

Dikkat: Bu çalışma 915 MB’lık bir hacme sahip olduğundan bilgisayara kopyalamanız ya da bir DVD’ye yazmanız önerilir. İndireceğiniz dosya ISO formatındadır. ISO dosyaları ile ilgili daha fazla bilgi için "yardım sayfamıza" bakabilirsiniz.

]]>
http://form.harunyahya.com/tr/Interaktif-CDler/37354/mavi-gezegen-dunyahttp://form.harunyahya.com/tr/Interaktif-CDler/37354/mavi-gezegen-dunyaFri, 21 Jan 2011 07:07:27 +0200
ARAŞTIRMA ve MERCEK DERGİSİ TÜM SAYILAR Harun Yahya'nın eserlerinden yararlanılarak hazırlanan Mercek, Araştırma ve çocuklar için hazırlanan Düşünen Çocuk dergilerinin tüm Adobe Acrobat (.pdf) formatındaki dosyaları bir ISO dosyası olarak bir CD'de toplanmıştır.

ISO dosyasi olarak sitemizden indireceğiniz bu CD'yi bilgisayarınızın sabit diskine açabilir ya da CD yazıcınız ile kayıt edilebilir bir CD'ye yazabilirsiniz. ISO dosyalarını hem PC hem de Macintosh bilgisayarlarda açabilirsiniz.

Bu ISO dosyası içinde

  • Mercek dergisinin Temmuz 2001 - Haziran 2004 tarihleri arasında yayınlanan 36 sayısının,
  • Araştırma dergisinin Kasım 2001 - Aralık 2003 tarihleri arasında yayınlanan 26 sayısının ve
  • Düşünen Çocuk dergisinin Şubat 2002 - Ocak 2003 tarihleri arasında yayınlanan 10 sayısının

    Adobe Acrobat (.pdf) dosyalarını html olarak tasarlanan bir arayüzle birlikte bulacaksınız.

    Mercek ve Araştırma dergileri şu an İlmi Mercek ve İlmi Araştırma isimleri altında halen yayın hayatına devam etmektedir. Bu dergileri takip etmek için ilmimercek.org ve ilmiarastirma.org internet sitelerine bakabilirsiniz.

Son Güncelleme : 02.Şubat.2005

]]>
http://form.harunyahya.com/tr/Interaktif-CDler/3028/arastirma-ve-mercek-dergisi-tumhttp://form.harunyahya.com/tr/Interaktif-CDler/3028/arastirma-ve-mercek-dergisi-tumSat, 26 Feb 2005 12:11:26 +0200
EVRİM ALDATMACASITarihin en büyük bilim sahtekarlığı olan Darwinizm, aynı zamanda komünizm ve faşizm gibi insanlığa büyük belalar getirmiş ideolojilere de fikri dayanak oluşturmuştur. Irkçılığı ateşleyen, sözde üstün ırkların ıslah edilmesi gerektiğini savunan çarpık öjeni hareketinin de temel dayanağı olan Darwinizm insanlığı daima çatışma, savaş ve kargaşaya sürüklemiştir. Görünürde bilimsel bir teori olarak savunulan Darwinizm gerçekte modern bilimin bulgularıyla geçersizliği ortaya çıkarılmış, sadece felsefi nedenlerle desteklenen bir teoridir. Bu zararlı ideolojiye karşı mücadele etmede evrim teorisini çürüten bilimsel bulguları bilmek ve yaygınlaştırmak çok önemli bir toplumsal hizmettir.

Evrim teorisinin çöküşünü, kolay anlaşılır bir anlatımla ve bilimsel olarak ortaya koyan bu interaktif CD bu açıdan son derece pratik kaynaktır.
]]>
http://form.harunyahya.com/tr/Interaktif-CDler/3027/evrim-aldatmacasihttp://form.harunyahya.com/tr/Interaktif-CDler/3027/evrim-aldatmacasiSat, 26 Feb 2005 12:05:55 +0200
HARUN YAHYA' NIN TÜM ESERLERİ Dünya çapında tanınan fikir adamı –yazar Harun Yahya’nın Allah'ın varlığını ve birliğini insanlara anlatmak, Kuran ahlakını yaymak, materyalist ve ateist ideolojileri fikren mağlup etmek için hazırladığı çok sayıda esere bu CD’de ulaşabilirsiniz. Kitaplara, sesli anlatım kasetleri ve filmlere ulaşabileceğiniz bu CD ile insanın aklını kullanarak Allah’ı nasıl tanıyabileceğinden, yeryüzünde hüküm süren terörün kökenine kadar pek çok konuda bilgi sahibi olacaksınız.

]]>
http://form.harunyahya.com/tr/Interaktif-CDler/3026/harun-yahya-nin-tum-eserlerihttp://form.harunyahya.com/tr/Interaktif-CDler/3026/harun-yahya-nin-tum-eserleriSat, 26 Feb 2005 12:03:39 +0200
ÇAĞIMIZI AYDINLATAN IŞIK KURAN-I KERİM"DÜNYAYI AYDINLATAN IŞIK" BU CD'DE!

Kuran, Yüce Allah'ın 14 asır önce, insanlara yol gösterici olarak indirdiği bir kitaptır. Ayette de bildirildiği gibi Kuran, "...alemlere bir zikr (öğüt, hatırlatma, hüküm ve üstün bir şeref)den başka bir şey değildir." (Kalem Suresi, 52) Bu yüzden mümin için Kuran'ı okumak, onu en ince ayrıntısına kadar öğrenmek ve tüm hayatına uygulamak çok önemlidir.

İşte "Kur'an-ı Kerim Dünyayı Aydınlatan Işık" interaktif CD'si; Kuran-ı Kerim'in ışığını ve Harun Yahya'nın, Kuran-ı Kerim ışığıyla aydınlanan eserlerini sizlere tek bir CD'de sunmak üzere hazırlandı.

8 ana başlık altında hazırlanan CD'nin ilk bölümünden, Kuran-ı Kerim'in Türkçe mealine; "Diğer Dillerde Kur'an-ı Kerim Meali" bölümündense, Kur'an-ı Kerim'in İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Arnavutça ve Flamanca meallerine tek bir tuşla ulaşabilirsiniz.

"Kuran Fihristi" adlı bölümde, Kuran'da aradığınız herhangi bir sureyi, herhangi bir kelimeyi, hatta aradığınız bu kelimenin geçtiği bütün ayetleri yine tek bir tuşla bulmanız ve Kuran'da geçen terimlerin açıklandığı sözlüğe ulaşmanız mümkün."Kuran Mucizeleri Afiş Sergisi" bölümünde çeşitli afişler sergileniyor."Belgeseller" başlığına tıklayarak, Kuran'daki birçok mucizevi özelliği Kuran ayetleri ve bilim ışığında açıklayan "Kuran Mucizeleri" adlı belgeseli izleyebilirsiniz.

CD'nin "Harun Yahya Kitapları" bölümünde, hepsi birbirinden güzel ve bilgilendirici kitaplardan oluşan muhteşem bir kütüphane sizleri karşılıyor. Bu bölümde, Kur'an-ı Kerim'in Hikmeti başlığı altında Kuran'da Dua, Kuran'da İhlas gibi birçok imani konuyu içeren kitaplar bulunuyor. Kuran ve Bilim başlığı altında İman Eden Bilim Adamları, Kuran Mucizeleri gibi Kuran'ın bilime yol gösterdiğini örneklerle açıklayan birçok kitaba ulaşmak mümkün. Çözüm Kuran Ahlakı başlığı altındaysa, Dinsiz İnsanların Amaçsızlığı, Dinsiz Toplumlarda Ahlaki Çöküntü gibi dinsizliğin kabusunu ve bu duruma tek çözümün Kuran ahlakı olduğunu anlatan kitaplar yer alıyor.

CD'nin "Kuran Bilgisi" adlı bölümünde ise, Allah'ın İsimleri, Kuran'da anlatılan mümin ve münafık karakterleri, Allah'ın emir ve tavsiyeleri gibi yine birçok bilgiye ulaşabilirsiniz.

Tek bir CD ile Kur'an-ı Kerim'in ışığı artık elinizin altında.

Bu CD hayata bakışınızı değiştirecek!]]>
http://form.harunyahya.com/tr/Interaktif-CDler/2980/cagimizi-aydinlatan-isik-kuran-ihttp://form.harunyahya.com/tr/Interaktif-CDler/2980/cagimizi-aydinlatan-isik-kuran-iSat, 18 Dec 2004 12:08:00 +0200
ALLAH'IN SONSUZ DELİLLERİMilyarlarca yıl önceki evren, bugün algıladığımız evrene ne kadar benziyor? Eğer yerçekimi şimdikinden biraz daha farklı olsaydı Dünyamız nasıl olurdu? Dünyanın en küçük elektrik motorunu barındıran canlı hangisidir? Canlılar nasıl günümüz teknolojisinden daha üstün özelliklere sahip olabiliyorlar? Canlılardaki taklit edilemeyen tasarım özellikleri nasıl ortaya çıkmıştır?

Bu gibi soruların cevaplarını "Allah'ın Sonsuz Delilleri" isimli İnteraktif CD'de bulabilirsiniz. Çarpıcı resimlerle ve ilgi çekici animasyonlarla dolu, kullanımı kolay tasarımlı sayfaları ile konuları rahatlıkla takip edecek, vaktin nasıl geçtiğini anlamayacaksınız.

İnteraktif CD'deki tüm konular; 11 flash animasyon, 24 belgesel film, 15 sesli anlatım dosyası, bilginizi ölçebileceğiniz testler, wallpaperlar, kısa bilgiler, oyunlar ve afiş sergisi eşliğinde size sunuluyor.

Dikkat: Bu çalışma bir interaktif CD'dir. İndireceğiniz dosya ISO formatındadır. ]]>
http://form.harunyahya.com/tr/Interaktif-CDler/2979/allahin-sonsuz-delillerihttp://form.harunyahya.com/tr/Interaktif-CDler/2979/allahin-sonsuz-delilleriSat, 18 Dec 2004 12:02:27 +0200
iddialaracevap.com adnanoktarhaber.com adnanoktarhukuk.com adnanoktargercekleri.net
"Silahlı suç örgütü iddiası tamamen asılsızdır, yalandır, iftiradır."
"Bizim yaptığımız tek şey Allah'ın yaratışını anlatmaktır."
"Almanya'da İslamofobi var, İslam düşmanları var..."
Bir örgüt olsak devlet bizimle faaliyette bulunur mu?
DAVAMIZ METAFİZİKTİR – 2. BÖLÜM
DAVAMIZ METAFİZİKTİR – 1. BÖLÜM
MAHKEME SÜRECİNDE SİLİVRİ CEZAEVİNDE YAŞANAN EZİYET VE ZULÜMLER
DAVA DOSYASINDAKİ CİNSELLİK KONULU İDDİALAR TÜMÜYLE GEÇERSİZDİR
DURUŞMALARIN İLK HAFTASI
"İNFAK" SUÇ DEĞİL, KURAN'IN FARZ KILDIĞI BİR İBADETTİR
GERÇEK TURNİKE SİSTEMİ GENELEVLERDE
Adnan Oktar davasının ilk duruşması bugün yapıldı.
AVK. UĞUR POYRAZ: "MEDYADA FIRTINA ESTİRİLEREK KAMUOYU ŞARTLANDIRILDI,...
Adnan Oktar'ın itirafçılığa zorlanan arkadaşlarına sosyal medyadan destek...
Adnan Oktar suç örgütü değildir açıklaması.
Adnan Oktar'ın cezaevinden Odatv'ye yazdığı mektubu
Adnan Oktar'dan Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a mektup
Casuslukla suçlanmışlardı, milli çıktılar.
TBAV çevresinden "Bizler suç örgütü değiliz,kardeşiz" açıklaması
Bu sitelerin ne zararı var!
Adnan Oktar ve arkadaşları 15 Temmuz'da ne yaptılar?
Sibel Yılmaztürk'ün cezaevinden mektubu
İğrenç ve münasebsiz iftiraya ağabey Kenan Oktar'dan açıklama geldi.
Adnan Oktar ve arkadaşlarına Emniyet Müdürlüğü önünde destek ve açıklama...
Adnan Oktar hakkında yapılan sokak röportajında vatandaşların görüşü
Karar gazetesi yazarı Yıldıray Oğur'dan Adnan Oktar operasyonu...
Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'dan Adnan Oktar ile ilgili...
Ahmet Hakan'nın Ceylan Özgül şüphesi.
HarunYahya eserlerinin engellenmesi, yaratılış inancının etkisini kırmayı...
Kedicikler 50bin liraya itirafçı oldu.
Adnan Oktar ve arkadaşlarına yönelik operasyonda silahlar ruhsatlı ve...
FETÖ'cü savcının davayı kapattığı haberi asılsız çıktı.
Adnan Oktar ve arkadaşlarının davasında mali suç yok...
Cemaat ve Vakıfları tedirgin eden haksız operasyon: Adnan Oktar operasyonu...
Tutukluluk süreleri baskı ve zorluk ile işkenceye dönüşüyor.
Adnan Oktar’ın Cezaevi Fotoğrafları Ortaya Çıktı!
"Milyar tane evladım olsa, milyarını ve kendi canımı Adnan Oktar'a feda...
Adnan Oktar davasında baskı ve zorla itirafçılık konusu tartışıldı.
Adnan Oktar ve arkadaşlarının davasında iftiracılık müessesesine dikkat...
Adnan Oktar davasında hukuki açıklama
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının Masak Raporlarında Komik rakamlar
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının tutukluluk süresi hukuku zedeledi.
Adnan Oktar'ın Museviler ile görüşmesi...
Adnan Oktar ve arkadaşlarına yönelik suçlamalara cevap verilen web sitesi...
Adnan Oktar ve arkadaşlarına karşı İngiliz Derin Devleti hareketi!
Adnan Oktar iddianamesinde yer alan şikayetçi ve mağdurlar baskı altında...
Adnan Oktar iddianamesi hazırlandı.
SAYIN NEDİM ŞENER'E AÇIK MEKTUP
Adnan Oktar ve Nazarbayev gerçeği!
En kolay isnat edilen suç cinsel suçlar Adnan Oktar ve Arkadaşlarına...
Adnan Oktar kaçmamış!
BİR KISIM MEDYA KURULUŞLARINA ÇAĞRI !!!
FİŞLEME SAFSATASI
İSA TATLICAN: BİR HUSUMETLİ PORTRESİ
SİLİVRİ CEZAEVİNDE YAŞANAN İNSAN HAKLARI İHLALLERİ
MÜMİNLERİN YARDIMLAŞMASI VE DAYANIŞMASI ALLAH'IN EMRİDİR
GÜLÜNÇ VE ASILSIZ "KAÇIŞ" YALANI
ABDURRAHMAN DİLİPAK BİLMELİDİR Kİ KURAN’A GÖRE, ZİNA İFTİRASI ATANIN...
YALANLAR BİTMİYOR
SAÇ MODELİ ÜZERİNDEN KARA PROPAGANDA
TAHLİYE EDİLENLERE LİNÇ KAMPANYASI ÇOK YANLIŞ
MEDYA MASALLARI ASPARAGAS ÇIKMAYA DEVAM EDİYOR
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının ilk duruşma tarihi belli oldu.
AKİT TV VE YENİ AKİT GAZETESİNE ÖNEMLİ NASİHAT
YAŞAR OKUYAN AĞABEYİMİZE AÇIK MEKTUP
KARA PARA AKLAMA İDDİALARINA CEVAP
Adnan Oktar ve FETÖ bağlantısı olmadığı ortaya çıktı.
TAKVİM GAZETESİNİN ALGI OPERASYONU
Adnan Oktar ve Arkadaşlarına yönelik suçlamaların iftira olduğu anlaşıldı.